Language:
Slovenský English Русский

Prvé slová vášho úspechu

Slová…sú krátke, sú dlhé. Ohromujúce a nenápadné. Tieto nenahraditeľné súčasti ľudí majú v sebe moc prekonať hranice vnútorného sveta. Spájajú sa s našimi zaužívanými archetypmi a stereotypmi, túžbami a pocitmi. Tvoria myšlienky všetkých tých, ku ktorým prehovárame, premieňané v názvy a posolstvá. Slová dokážu vytvoriť solídnu bázu pre zreálnenie snov a neprestajne slúžiť ako pripomienka k dosiahnutiu cieľa.

Nemá zmysel objasňovať, prečo potrebujete značku alebo slogan. O všetkých záležitostiach, týkajúcich sa tvorby týchto prvkov verbálnej identity, sa už v mnohých jazykoch písalo a pojednávalo nespočetnekrát.Predpokladajme, že si prezeráte návod na to, ako sa úspešne vysporiadať s úlohou vynájdenia názvu, ktorý sa hodí pre vaše účely.

Skúsme to teda spolu:

Je nespochybniteľné, že po nejakom čase dospejete ku konečnému riešeniu. No majte na pamäti, že kým sa pasujete s touto prekážkou, vaša konkurencia využíva túto slabinu a pôsobí na cieľovú skupinu, z ktorej dostáva VLASTNÝ zisk, čím si upevňuje pozíciu. A tak riskujete straty. Je to však nič v porovnaní s tým, akú škodu spôsobí voľba nesprávneho názvu.

Naskytá sa otázka: Prečo agentúra “Higher”? Prečo je pre vás správnou voľbou? Pretože naša ponuka je exkluzívnejšia? Pretože naše služby nemajú obdobu na trhu?

Popravde, nie. Toto nie je dôvodom. Je to tajomstvo, využívajúce bohaté možnosti vedeckých výskumov zo sociológie a príbuzných vied. Tajomstvo, za ktorým sa skrýva úsilie naslovovzatých odborníkov. Aj v agentúre “Higher” pracujú takíto odborníci. Náš tím myslí vďaka ich systematickým postupom a našej znalosti moderných technológií mimo rámec tradičného, a úspešne narába s rozličnými metódami, čím prinášame do vášho podnikania účinné riešenia. Žiadna úloha pre nás nie je nemožná. Naši odborníci budujú mená a slogany bez ohľadu na to, nakoľko komplexné je zadanie.

Pretvárame slovnú identitu na základňu vplyvnej komunikačnej stratégie značky od tej najvšeobecnejšej vrstvy: z obrazov zvukovej analýzy zvukov slov, cez ich symboliku, končiac pri psychológii farieb.Pomôžeme Vám objaviť kľúč, ktorý otvorí dvere do dosiaľ neznámych svetov. Svetov, v ktorých sa sny menia na realitu. Tým kľúčom je meno, ktoré sa od tejto chvíle spája s vašou značkou. Jedinečným prístupom si zaistite pozornosť spotrebiteľov. A my budeme s hrdosťou uvádzať vašu značku v našom portfóliu.

Všimli ste si, na čo sa všetky tieto výhody vzťahujú?

Na vaše želanie naša agentúra doplní názov o slogany, ktoré budú ľahko zapamätateľné, budú vytvárať predstavy a asociácie, ktoré vám v budúcnosti zaistia úspech, expanziu na trhu a rozvoj vášho podnikania.

P.S. Veríme, že vyslovene iba niekoľko slabík delí vašu značku od úspechu. Sú to tie slabiky, ktoré obsahuje vaše budúce meno.

Chcete dosiahnuť tento výsledok? Kontaktujte násVy zadávate zákazku – my spravíme všetko ostatné.