Language:
Slovenský English Русский

3 júl, 2015

Začalo sa posudzovanie prác prihlásených do medzinárodnej súťaže AD STARS 2015. AD STARS 2015 je už ôsmym ročníkom súťaže v rámci Medzinárodného reklamného festivalu, konajúceho sa v Kórejskej republike. Teší nás, že názor kreatívneho riaditeľa agentúry "Higher", člena poroty, bude mať rovnaký vplyv na finálne rozhodnutie, ako názory zvyšku poroty.

Reklama zo všetkých strán

8 február, 2015

Práca agentúry Higher, webstránka pre značku Mammoth, je medzi nominovanými pre Pixel Awards v kategórii „Startup“. V týchto chvíľach porota vyberá víťaza spomedzi 5 finalistov v kategórii.

Je nám cťou, že sme uvedení na Pixel Awards opäť!

4 október, 2014

Vypočuť si názor od znalcov, ktorý vás usmerní, nie je nikdy na zahodenie. Práve takýto názor sme si vyslúžili v rámci účasti na oceneniach The Lovie Awards 2014, a o túto skúsenosť by sme sa s vami radi podelili.

Lovie Awards 2014. Byť v spoločnosti dobrých je vždy potešenie

1 júl, 2014

Štyri projekty agentúry Higher prednedávnom opäť zaujali o ocitli sa na stranách zborníka Branding Elements: Logos 2 od vydavateľstva SendPoints, popri medzinárodnej agentúre CETIS.

Zachovanie významu

1 október, 2013

Tri projekty našej agentúry boli ocenené porotou tvorenou odbornými porotcami a stali sa striebornými víťazmi každoročnej súťaže International graphic design showcase, ktorú organizovalo vydavateľstvo Graphis.

Branding ako súčasť priemyslu úspechu

31 máj, 2013

Vita-V je neobyčajný produkt zložený z neuveriteľne účinnej zmesi úplne prírodných ovocných štiav. Vita-V obsahuje presné množstvo dennej dávky antioxidantov, ktoré telo potrebuje.

Dizajn značky pre nový prírodný nápoj Vita-V

24 máj, 2013

V ôsmom vydaní populárnej série publikácií LogoLounge budú uverejnené dve logá, navrhnuté pre spoločnosti z Kalifornie a Holandska.

Dizajnové štúdio Higher uvedené v novej publikácii od LogoLounge

14 máj, 2013

Diskutovanie o najnovších trendoch v brandingu a dizajne a o tom ako prostredie internetu a interakcia vytvára novú realitu. Vplyv nových platforiem na tie zaužívané, nové a prichádzajúce zdroje a oveľa viac na nadchádzajúcej konferencii Behance.

Konferencia Behance Portfolio Review Week 3 prichádza

5 máj, 2013

Brandingová agentúra Higher znova raz organizuje a zúčastňuje sa na konferencii Behance Portfolio Review, ktoré sa tentoraz uskutoční v hlavnom meste Slovenska, Bratislave.

Behance Portfolio Reviews Week 3 v Bratislave

4 apríl, 2013

Higher uzavrel partnerstvo s najväčším americkým výrobcom platobných terminálov a kioskov, spoločnosťou Zivelo, na branding a dizajnové služby.

Higher uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Zivelo

14 december, 2012

Designmodo, jeden z najpopulárnejších zdrojov informácií pre dizajnérov a vývojárov webových stránok aktualizoval svoju webovú stránku a firemnú identitu.

Designmodo uviedol nové logo a webovú stránku

5 november, 2012

Portfólio aktivít dostalo Higher do šťastnej 20 v zozname najlepších portfólií webových dizajnérov na Behance.com, kreatívnej webovej siete typu "showcase and discover" pre dizajnérov.

Higher je zdrojom inšpirácie pre dizajnérov

17 október, 2012

Higher bol uvedený na domovskej stránke svetovej siete Behance s prípadovou štúdiou vývoja firemnej identity pre inžiniersku skupinu Renhand z Moskvy a získal extrémne vysoké uznanie od profesionálov z celého sveta.

Značka inžinierskej skupiny Renhand z Moskvy sa dostala na vedúcu pozíciu

10 október, 2012

Higher získal niekoľko ocenení na prvom medzinárodnom online podujatí Design From Best 2012 organizovaného webovou stránkou "Design for Business".

Dizajn od najlepších 2012

14 august, 2012

Jeden z najváženejších reklamných a marketingových publikácií v Spojených štátoch, Adweek Talent vydal rebríček 100 najvýznamnejších, najzaujímavejších a najdôležitejších dizajnérov a agentúr na celom svete.

Higher sa umiestnil v Top 10 rebríčka 100 talentov v Adweek Talent

10 august, 2012

Graphis pripravuje vydanie šiestej časti z populárnej série kníh Branding.

Higher uvedený v novej knihe Branding od Graphis
Graphis Branding. Kniha 3, 4, 5

6 august, 2012

Higher is udržuje popredné miesto na svetovej siete Behance a ocitlo sa na titulnej stránke s novým projektom, rozhraním pre Android aplikácie Greenlots.

V stredobode pozornosti s novým rozhraním pre aplikácie Android

2 august, 2012

V novej publikácii Touch Branding III sú zozbierané a okomentované nové trendy a inovatívne myšlienky z popredných brandingových agentúr po celom svete. Agentúra Higher bola uvedená v samostatnej kapitole so šiestimi rôznymi projektmi.

1 jún, 2012

Projekt EyeSync, ktorého identitu sme vytvorili pre spoločnosť Signet, vzbudil veľkú pozornosť na sieti Behance a dostalo sa mu pochvaly od dizajnérov z celého sveta.

Higher bol znova uvedený na domovskej stránke siete Behance

3 máj, 2012

Od 14. do 21. mája vo viac ako 400 mestách po celom svete Behance organizoval prvú konferenciu Portfolio Reviews Week. Bola to dobrá príležitosť zoznámiť sa s poprednými bieloruskými autormi, dozvedieť sa o úspešných projektoch a viesť neformálnu komunikáciu. Na konferencii sa zúčastnili agentúry z Ruska, Slovenska, Slovinska a Českej republiky.

Higher zorganizoval Behance Portfolio Reviews Week v Bielorusku

20 marec, 2012

Jedna z najväčších amerických digitálnych agentúr R/GA Media Group Inc, ktorá je najviac známa pre svoju prácu pre Nike+, uviedla projekty Higher na svojej webovej stránke, galérii The Digital Age, venovanej najlepším príkladom brandingu a reklame v digitálnej ére.

R/GA agentúra uviedla Higher vo vlastnej galérii

31 január, 2012

Graphis publikoval všetkých zlatých a platinových víťazov pre novú knihu Logo Design 8. Spolu so svetoznámymi agentúrami z oblasti brandingu ako Landor Associates, lg2 a Interbrand agency bol ocenený zlatou cenou i Higher. Zároveň boli porotou spomenuté a v knihe budú publikované i dve logá.

Zlatá trofej od Graphis

11 november, 2011

Svetoznáma stránka o brandingu a firemnej identite, Branding Served uviedla jedno z diel Higher vykonaných pre MyCuredComputer.

Higher uvedený v Branding Served

7 september, 2011

Hlasovaním medzinárodnej poroty boli vybrané štyri logá od Higher spomedzi 36 000 prihlásených prác a budú zahrnuté v novom vydaní Vol. 7 od LogoLounge

28 jún, 2011

Sme hrdí, že môžeme oznámiť, že po piaty raz bola práca Higher publikovaná na blogu Beautiful Life.

Blog Beautiful Life pokračuje v písaní o projektoch Higher

26 jún, 2011

Magazín Creative Review bol založený v roku 1980 v Londýne s hlavným cieľom informovať a podnecovať záujem o grafický dizajn, reklamu, ilustrácie, fotografiu a ďalšiu vizuálnu komunikáciu po celom svete.

Creative Review uviedol Higher vo svojom júlovom vydaní
Júlové vydanie Creative Review: Ročné ilustrácie

19 jún, 2011

Naši kolegovia z českej pobočky značky Orange oslavujú 10. výročie! Bolo veľmi milé vidieť všetky známe tváre a zúčastniť sa na party konanej na lodi. Všetko najlepšie!

6 jún, 2011

Jedna z popredných sociálnych sietí pre kreatívnych profesionálov, Behance, uviedla na svojej hlavnej stránke projekt Prospectacy.

Prospectacy sa stala známou s novou firemnou identitou od Higher

1 máj, 2011

Od roku 1963 je "Graphic Design USA" magazínom pre profesionálnych dizajnérov zaoberajúci sa novinkami a hlavnými trendmi v odvetví.

Higher uvedený v aprílovom vydaní GD USA Magazine
Graphic Design USA. Aprílové vydanie

29 apríl, 2011

LogoLounge je obrovskou databázou log z celého sveta, ktoré sú denne aktualizované s celkovým počtom viac ako 145 000 log. Každý rok Bill Gardner a jeho tím vykonajú obrovský kus práce k klasifikácii log pridaných v danom roku a identifikovaní hlavných trendov v dizajne.

15 apríl, 2011

Graphis – je medzinárodným žurnálom založeným v roku 1944 v Zurichu poskytujúcim informácie o novinkách a práci umelcov, ilustrátorov a dizajnérov pracujúcich v odvetví vizuálnej komunikácie.

Graphis uverejní dve logá od Higher v Publikácii 8
Graphis Logo Design. Publikácia 5, 6, 7

3 január, 2011

Hlasovaním poroty a ľudí sa agentúra Higher stala jedným z víťazov v kategórii Green s dizajnom webovej stránky pre britskú inžiniersku spoločnosť Kiwi Power

Higher je víťazom Pixel Award v roku 2010
Kiwi Power. Víťaz Pixel Awards v roku 2010

22 december, 2010

Monza. Ultimate Detailing & Protection — servisné stredisko luxusných áut pre vlastníkov Lamborghini, Ferrari a Bentley v SAE.

Pozícia Monzy posilnená v SAE a arabskom svete

2 november, 2010

The Pixel Awards, založená v roku 2006, sa snaží priniesť svieži pohľad na to najlepšie na webe, každoročne oceňovať zaujímavé webové stránky, zavedenú dokonalosť vo webovom dizajne a jeho vývoji.